Nokia Ovi Maps 3.0

Shko poshtë

05072009

Mesazh 

Nokia Ovi Maps 3.0


Nokia ka paralajmëruar versionin e tretë të softuerit për navigacion për mbi 40 modele të saja i cili vjen nën emrin Ovi Maps.
Ovi Maps në versionin e tij të tretë sjell përmirësime të shumta nga të cilat veçohen incizimet satelitore të rezolucionit të lartë, mundësia e shikimit 2D dhe 3D në harta si dhe modelet tredimensionale në vendet e shquara të mbi 200 qyteteve të botës.

Softueri ofron mundësimin e navigacionit për ecje në këmbë dhe vozitjes ku paraqiten informacionet për kufizimet e shpejtësisë apo lokacionet e radarëve.

Në aplikacion është integruar edhe parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi