Cruise feston ditëlindjen e 47-të

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Cruise feston ditëlindjen e 47-të

Tom Cruise ka festuar ditëlindjen e tij të 47-të duke ndjekur ndeshje sporti në vendlindjen e ish-gruas së tij, Nicole Kidman, Australi.

Aktori ka shkëmbyer Hollywoodin për të kaluar ca momente më të qeta me gruan e tij të tretë, Katie Holmes, dhe vajzën e tyre Suri gjatë ditëlindjes (3 korrik).

Cruise ndoqi një ndeshje futbolli australian në një kënd privat të stadiumit, para se shijojë një ushqim të qetë familjar në Melbourne.

Ai do të kalojë edhe më shumë kohë në këtë kontinent, pasi do të shoqërojë Katie Holmes e cila është duke xhiruar filmin e ardhshëm të saj “Don't Be Afraid of the Dark” në Melbourne.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi