Madonna ‘ofendon’ moralin rus

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Madonna ‘ofendon’ moralin rus

Madonna i ka nevrikosur autoritetet në St. Petersburg të Rusisë, pasi që ka përdorur fjalë të ndyra për promovimin e koncertit të saj që do të mbahet në këtë qytet.

Më 2 gusht Madonna do të mbajë një koncert në qytetin rus, ndërsa në një audio-incizim ajo ka përdorur disa fjalë që ‘nuk mund t’i përpijnë’ autoritetet ruse.

Autoritet e qytetit dëshirojnë ta padisin këngëtaren, ndërkohë ekziston mundësia që të mos mbahet aspak koncerti, pasi autoritet kanë frikë se koncerti mund ta ofendojë moralin dhe religjionin e qytetarëve të St. Petersburgut.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi