The Game i kërkon falje 50 Centit

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

The Game i kërkon falje 50 Centit

‘The Game’ i ka dhënë fund zënkës së kamotshme me mikun e tij të dikurshëm, 50 Cent, duke i kërkuar falje publike reperit të hitit "In Da Club".

Jayceon Taylor, emri i vërtetë i The Game, ishte përjashtuar nga grupi “G-Unit” në vitin 2005, dhe nga atëherë kishin krijuar rivalitet të madh me 50 Cent.

Gjatë kësaj jave u njoftua se këngëtari i ndjerë Michael Jackson kishte dashur të ndërhynte për t’i qetësuar gjakrat ndërmjet tyre, ndërsa pas vdekjes së ikonës së muzikës pop, The Game ka reaguar duke i kërkuar falje publike 50 Centit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi