Një tjetër duet i Moss

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Një tjetër duet i Moss

Supermodelja Kate Moss ka kënduar gjatë sfilatës së modës të Beth Ditto të mërkurën mbrëma duke dalë në skenë dhe duke kënduar karioke.

Mbretëresha e pistave kishte shkuar për ta mbështetur lansimin e koleksionit të ri nëpër dyqanet britanike “Evans”, ndërsa përnjëherë kishte vendosur që të këndonte bashkë me Ditton.

Në grupin e mysafirëve ishin të pranishëm edhe Kelly Osbourne dhe Simon Cowell, ndërsa kjo është hera e dytë në javët e fundit që Moss këndon karioke.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi