Abdul do të paraqitet në serial

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Abdul do të paraqitet në serial

Këngëtarja Paula Abdul do të debutojë si aktore në dramën televizive amerikane "Drop Dead Diva".

Anëtarja e jurisë në shoun për talentë “American Idol” do të luajë në serialin i cili flet për një modele bionde, e cila vdes në një aksident trafiku, ndërsa shpirti i saj kthehet në tokë në një trup tjetër.

“Jam shumë e emocionuar që do të jem mysafire në ‘Drop Dead Diva’. I gjithë ekipi përbëhet nga njerëz jashtëzakonisht të talentuar dhe është një serial me skenar joshës dhe të bukur”, ka thënë Abdul.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi