Mancini nuk do ta refuzonte postin e trajnerit të Juves

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Mancini nuk do ta refuzonte postin e trajnerit të Juves


Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini, ka deklaruar se nuk ka asgjë të keqe nëse merr postin e trajnerit të Juventusit në të ardhmen.
Derisa ishte trajner i Interit, Mancini kishte pasur disa ‘zënka’ me Bianconerët, mirëpo trajneri italian thotë se nuk ka qenë ashtu dhe dëshiron të lë gjithçka në të kaluarën.

“Ta drejtoj Juventusin? Nëse ekziston mundësia, shumë lehtë mund të bisedojmë për këtë. Ndoshta duket që kam pasur probleme me Juventusin, mirëpo nuk ka ndodhur kështu”, ka thënë Mancini për sportmediaset.it.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi