Suri Cruise dëshiron motër

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Suri Cruise dëshiron motërVajza e vetme e dyshes së famshme Tom Cruise dhe Katie Holmes, Suri, është duke kërkuar nga prindërit e saj t’i japin një motër të vogël.

“Tom dhe Katie i kanë thënë asaj qe një kohë që të presë një motër ose vëlla të vogël... dhe ajo vazhdon të shpresojë se një foshnje motër është duke ardhur. Ajo nuk është xheloze, ajo mezi pret”, ka thënë një burim për National Enquirer.

“Ata nuk duan që Suri të vuajë nga sindromi i ‘fëmijës së vetëm’. Ata duan shumë fëmijë dhe duan që ajo të rritet me vëlla ose motër, veçanërisht me motër”, shton burimi.

Holmes, 30-vjeçare, së fundi hodhi poshtë se ajo është shtatzënë.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi