NOKIA, ME 12 PIKSEL DHE ZOOM OPTIK!

Shko poshtë

NOKIA, ME 12 PIKSEL DHE ZOOM OPTIK!

Mesazh nga floroS prej Fri Jul 03, 2009 8:48 pm


Telefonat mobil me optikë të kualitetit të lartë do të mund të konkurronin edhe me foto-aparatët më kompakt.

Sipas PhoneReporter i cili thirret në burime të panjohura, kompania Nokia do të shpërblejë kah mesi i vitit të ardhshëm, me një model telefonik me kamerë të mahnitshme prej 12 mega-piksel.

Mirëpo, ka edhe një të dhënë më të rëndësishme, e cila thotë se Nokia do të përgatis modelin më zoom shumë kualitativ optik.

Modeli i ri me këto performanca do të duhej të prezantohej kah mesi i vitit, në Mobile World Congress.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi