United me ofertë të madhe për Agueron

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

United me ofertë të madhe për Agueron


Kampioni anglez Manchester United është duke u munduar që me çdo kusht ta përforcojë sulmin.
Derisa thuhet se Sir Alex Ferguson është gati ta angazhojë Michael Owenin dhe Luis Fabianon (për 18.7 milionë euro), “Daily Mirror” njofton se Djajtë e Kuq do të bëjnë ofertë edhe për sulmuesin e Atletico Madridit, Sergio Aguero.

Mësohet se United do të ofrojë 40 milionë funte (46 milionë euro) për shërbimet e argjentinasit, i cili vështirë se do të largohet nga kryeqyteti spanjoll këtë afat kalimtar.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi