Thashethemet, Rihanna dhe Brown, video seksi

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Thashethemet, Rihanna dhe Brown, video seksi


Telashet kete vit duket se nuk kane te sosur per Rihannen. Sipas revistes amerikane “Star Magazine”, kengetarja 21-vjecare nga Barbadosi eshte shume e shqetesuar pasi ne duart e publikut mund te perfundoje nje video seksi mes saj dhe te dashurit Chris Brown.

Nje burim tha per revisten se cifti ka kaluar shume nete te cmendura ne shtrat dhe Chris i ka regjistruar disa prej tyre. Po sipas tij, Rihannes i pelqen te luaje rolin e dominueses dhe nuk ka probleme me seksualitetin e saj, por do te turperohet nese familja, miqte dhe e gjithe bota do te shihnin videon e saj.

"Nje incident i tille do te ishte poshterues per kengetaren. Ajo eshte ende e traumatizuar nga ajo qe ka kaluar. Gjeja e fundit qe do te donte te shihte ne bote eshte publikimi i videos se seksit ne internet”, tha burimi.

Qofshin te verteta ose jo, thashetheme te tilla do te ishin nje tjeter goditje per kengetaren, per te cilen eshte thene se fundi se eshte shkeputur nga Brown.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi