Roberts: I urrej skenat e dashurisë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Roberts: I urrej skenat e dashurisë


Julia Roberts thotë se ajo urren rastet kur duhet të xhirojë skena të dashurisë, dhe gjithmonë mundohet të shmangë puthjet me bashkë-aktorët e sja.

Fitesja e çmimit Oskar ka ngjitur buzët me një varg aktorësh të pashëm përfshirë edhe Richard Gere në filmin "Pretty Woman", Hugh Grant në "Notting Hill" dhe George Clooney në "Ocean's Eleven".

Por nëna e tre fëmijëve thotë se ajo nuk pëlqen mënyrat e detyrueshme dhe thotë se gjithmonë tenton t'i shmang ballafaqimet e dashurisë në filma.

"Jam përpjekur t'i shmang secilën herë. Mendoj se është diçka jo e këndshme", thotë aktorja.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi