Së shpejti arrin telefoni Sony PSP?

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Së shpejti arrin telefoni Sony PSP?






Kompania Sony në të ardhmen e afërt do të mund të paraqiste edhe telefonin e saj PSP, pohon revista Nikkei Business Daily dhe shton se lajmin e kanë marrë nga burimet e afërta me kompaninë.

Revista pohon se kombinimi i lojës bartëse dhe telefonit të Sony Ericsson do të mund të përmbushte shumë pritje të përdoruesve potencialë, posaçërisht nëse kjo pajisje do të ofrohet me çmim të arsyeshëm.

Ndërkohë, agjencia e lajmeve Reuters njofton se në Sony Ericsson kanë refuzuar të komentojnë thashethemet mbi telefonin/konzolën e re, mirëpo nuk do të thotë edhe se thashethemet gjithmonë duhet të janë të sakta.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi