Ze Roberto në Hamburg

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Ze Roberto në Hamburg
Mesfushori brazilian, Ze Roberto nuk ka arritur marrëveshje me Bajernin për vazhdimin e bashkëpunimit, por edhe më tej do të mbetet në Bundesligë. Në fakt, 34-vjeçari brazilian në dy vitet e ardhshme do të jetë pjesë e Hamburgut.
Pas ndarjes me Bajernin, Ze Roberto kishte ofertë edhe nga Arabia Saudite dhe SHBA-ja, por ai vendosi që karrierën ta vazhdojë në kampionatin gjerman, ku e kaloi pjesën më të madhe të karrierës. Përveç fanellës së Bajernit, Ze Roberto barti edhe fanellën e Bajerit të Leverkusenit.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi