Zyrtare: Interi transferon Mottan

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Zyrtare: Interi transferon Mottan


Pas angazhimit të Diego Militos, Interi ka konfirmuar transferimin e lojtarit tjetër nga Genoa, Thiago Motta.
Njoftimi për arritjen e marrëveshjes ndërmjet zikaltërve dhe Genoas për transferimin e ish-mesfushorit të Barcelonës, ishte arritur më herët, mirëpo të mërkurën është zyrtarizuar transferimi, me ç’rast Motta ka nënshkruar deri në vitin 2013.

“Klubi i Interit me kënaqësi njofton se Thiago Motta është zhvendosur nga Genoa në Giuseppe Meazza dhe ka nënshkruar kontratë katërvjeçare”, shkruan në deklaratën zyrtare të Nerazzurëve.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi