Lucio mund të largohet nga Bayerni

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Lucio mund të largohet nga Bayerni


Mbrojtësi i Bayern Munichut, Lucio, pranon se është e mundur që këtë verë ai të largohet nga klubi i Bundesligës.

31-vjeçari thuhet se nuk është pjesë e planeve të trajnerit të ri Louis van Gaal, dhe së fundi edhe vetë braziliani thotë se mund të largohet nëse nuk është i nevojshëm në Allianz Arena.

“Kur i dëgjova tregimet se Bayern Munich nuk llogarit në shërbimet e mia, isha shumë i dëshpëruar. Gjithçka që u tha për të ardhmen time në Bayern e përballova me vështirësi”, ka thënë Lucio.

“Mendoj se transferimi do të ishte zgjidhja më e mirë për mua, që sërish të gjej qetësi”, ka shtuar braziliani.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi