Gallas: Mendoj vetëm për Arsenalin

 :: News.... :: Sport

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Gallas: Mendoj vetëm për Arsenalin

William Gallas thotë se e ardhmja e tij është në Arsenal, duke hedhur poshtë kështu spekulimet të cilat e lidhin atë me një largim drejt Interit.

Mbrojtësi francez kishte një sezon të vështirë në Arsenal, për shkak të sjelljes jo të pëlqyeshme dhe e humbi edhe shiritin e kapitenit.

Mediat e lidhën Gallas me një largim nag Arsenali, ndërsa ai është përmendur edhe si një nga dëshirat e trajnerit të Interit, Jose Mourinho, me të cilin kishte punuar në Chelsea.

“Unë jam në Arsenal, kam edhe një vit nga marrëveshja ime, andaj jam futbollist i këtij klubi. Nuk kemi biseduar për vazhdimin e marrëveshjes, por jam i qetë dhe shoh pozitivisht kah sezoni i ardhshëm me Arsenalin”, ka thënë francezi.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 24
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi