Blige në film

 :: News.... :: Show Biz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Blige në film


Filmbërësi Tyler Perry do të sjell ca ‘soul’ në ekranin e madh. Ai ka nënshkruar me këngëtaren e muzikës R&B dhe Soul, Mary J. Blige, për të aktruar në filmin e tij të ri "I Can Do Bad All By Myself".

Në këtë film, Blige do ta luajë rolin e një menaxhereje të një klubi të natës. Këngëtarja për herë të parë ka aktruar në hit-serialin televiziv “Entourage” në vitin 2007.

Filmi “I Can Do Bad All By Myself” pritet të jetë në kinema në shtator të këtij viti.

amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 24
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi