Mamaja e Jackson do te kujdeset per femijet e tij

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Mamaja e Jackson do te kujdeset per femijet e tij

Femijet e popstarit Michael Jackson do te jene nen kujdestarin e perkoheshme te mamase se tij, Katherine Jackson.

Diten e hene nje gjykate e Los Angeles ka vendosur nen kujdestarine e mamase se Michael Jackson tre femijet e tij 7, 11, 12 vjec. Nderkohe qe mamaja biologjike e dy femijeve me te medhenj te Michael, Debbie Rowe do te ftohet ne gjykate per te paraqitur kerkesen e saj per marrjen e kujdestarise se femijeve dhe te njihet me vendimin e gjykates.

Familja e ‘Mbretit te Pop’ nuk ka percaktuar akoma nje date per funeralin e tij. Babai i Michael Jackson, Joe tha se kengetari i famshem nuk do te digjet ne rezidencen e tij ne ‘Never Land’ dhe se familja do te prese edhe nje rezultat te dyte te autopsise perpara se te vendose per funeralin e tij.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi