Kaka: Kujdes Italine ne boteror

 :: News.... :: Sport

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Kaka: Kujdes Italine ne boteror

Pavaresisht fitores se lehte 3-0 te Brazilit me Italine, Kaka beson se kampionet e botes do jene skuadra favorite per boterorin e vitit 2010.

“Nuk mendojme nese jemi ne kandidatet per fitoren. Po pergatitemi per boterorin dhe vetem kaq mund te them. Ka ende nje vit para nesh dhe deri atehere mund te ndodhin shume gjera. “Skuadrat me te rendesishme jane Spanja, Italia, Argjentina, Franca dhe Anglia. Por nuk duhet te leme jashte edhe surprizat e Egjiptit dhe SHBA-se qe kane treguar ne Kupen e Konfederatave se sa vlejne”, shprehet fantazisti i Real Madrid.

Ish milanisti shton se skuadra me ne forme e momentit ne Europe eshte Anglia. “Po punojne shume mire ne keto momente me Capello-n ne pankine. Kane nje skuader te shkelqyer dhe mund te luajne nje boteror shume te bukur”, perfundon Kaka.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi