Chelsea rrit oferten per Pato

 :: News.... :: Sport

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Chelsea rrit oferten per Pato

Pas ofertes se pare prej 53 milion euro e cila u refuzua nga Milan, Chelsea e ka rritur oferten e tij ne 60 milion euro per marrjen e kartonit te lojtarit Alexandre Pato.

Sipas se perjaveshmes britanike“News of the world” tekniku italian Carlo Ancelotti do te kete ne dispozicion rreth 100 milion sterlina per merkaton e kesaj vere dhe vec Alexandre Pato ish tekniku i Milan ka dorezuar nje liste me emra lojtaresh objektiv per merkaton presidentit rus ku bejne pjese Franck Ribery i Bayern Munchen, Fernando Torres, Xabi Alonso nga Liverpool dhe Fabregas nga Arsenal.

Zerat per nje kalim te mundshem te Alexandre Pato tek Chelsea perforcohen edhe nga lekundja e lojtarit i cili ka lene ne dore te klubit te Milan te ardhmen e tij duke mos shprehur asnje preference qendrimi apo largimi nga San Siro.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi