Lange largohet nga spitali

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Lange largohet nga spitaliAktorja Jessica Lange është kthyer në shtëpi, pas qëndrimit në spital si pasojë e rrëzimit që kishte pësuar në shtëpinë e saj.

Ylli i filmit “Cape Fear” është lënduar në aksidentin e të martës dhe ishte mjekuar për thyerje dhe dislokim të eshtrave të dorës.

“Ajo i ka lënduar edhe brinjë dhe pjesën e përparme të kokës, mirëpo gjithçka do të jetë mirë me të”, ka thënë përfaqësuesi i aktores.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi