Edin Dzeko: Vitin tjeter 100 % tek Wolfsburg

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Edin Dzeko: Vitin tjeter 100 % tek Wolfsburg

Ka marre fund telenovela mes Milan dhe sulmuesit boshnjak te Wolfsburg, Edin Dzeko.

Ne faqen zyrtare te internetit, kampionet e Gjermanise kane publikuar nje deklarate te Dzeko e cila ndoshta largon njehere e pergjithmone Milanin nga e ardhmja e lojtarit.

“Ndjehem mire ne Wolfsburg dhe vitin tjeter do jem ketu me 100 %. Dua te jem pjese e sulmit te ekipit dhe te luaj ne Champions League me Wolfsburg”- citohet Edin Dzeko.

Keshtu, sulmuesi boshnjak ka kundershtuar cdo mundesi transferimi per ne ‘Milanello’ pas javeve te tera shpresash per milanistet. Lojtari ishte i pari ne listen objektivave te merkatos se Milan.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi