Cech: Do të luajmë në finale të LK

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Cech: Do të luajmë në finale të LK


Portieri i Chelseat, Petr Cech, është i bindur se Blutë do ta përsërisin suksesin e sezonit të kaluar dhe do të arrijnë sërish deri në finale të Ligës së Kampionëve.

“Pas dy gjysmëfinalesh dhe një finaleje (të humbur), mendoj se tash është koha që ta fitojmë Ligën e Kampionëve”.

“Mendoj se do ta kemi mundësinë që të arrijmë sërish në finale këtë vit. Jam i bindur se mund të arrijmë deri atje ku arritëm sezonin e kaluar, por këtë herë jemi më kualitativ dhe dallojmë nga viti i kaluar”, është shprehur portieri çek.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi