Humoristike!

Faqja 3 e 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:43 pm

u kon hasa edhe hysa??? kta jun ko tu bisedu edhe hasa i thot hyses ?????!o hys a ma nugul ni basiki në kry?? pse o has? se kur të shkoj te berberi me i ja prish maqinen.!!!!!!?
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:43 pm

ka qen nje her nje koller e dhe aj vesh trinerka dhe i gran vetures edhe ky nuk e ndon rrypin e sigurimit dhe e ndalin policia edhe e i thojn pse nuk e ki ndu rrypin edhe ky i thot a je ti nermal ku shkon rrypi me trinerka
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:44 pm

gruaja e porosit burin i dashur po shkoj te fqinja nuk vonohem shume vetem 5 minuta shikoje gjellen dhe perzije qdo gjysme ore
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:45 pm

U kanni papagall ne nji restorant qe rrijke gjith ne hymje te restorantit,edhe aty u ardh gjith ni myshteri qel,edhe sa her qe u hi qeli mrena papagalli i ka than ti qifsha qelet,qashtu sdisa her edhe qeli i ka kallxu shefit te restoranit per papagallin edhe shefi e ka rreh papagallinn e ka sos, kur u ardh tjeter dite qeli papagalli ska guxu me shajt ma qelin po i ka than qel e din tii...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:45 pm

Si mendoni?Nëse njëra shtëpi është në ane te djatht e njera ne ane te majt e gjeli eshte ne mes e gjeli e ben vezen si mendoni ciles shtepi i takon veza?
A:Shtepis ne an te djatht
B:Shtepis Ne an te majte
........... Tua them te drejten gjeli nuk ben veze
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:45 pm

Ka qene amerikani, italiani, dhe shqiptari!!Keto kane qene ne ushtri.Komandanti per t'ua pare trimerine ju ben nje testim ne aeroplan!I thote amerikanit hidhu nga avioni.-Amerikani thote "jo".Hidhu i thote se do te jap femrat me seksi qe i ke pare ndonjehere.Hidhet amerikani nga avioni.Italianit i thote te njejten gje hidhu se do te jap femrat me seksi qe i ke pare plus dhe nje vile.Hidhet dhe italiani.
I ofron shqiptarit te njejtat kushte bile dhe me teper por shqiptari nuk hidhet, e pyet komandanti pilotin e aeroplanit:por ky s'hidhet c'te bejme?!?
Piloti ja kthen:lere mo ate se ku ka b*** me u hedh ai!!
Shqiptari thote kush mo une s'mundem, hidhet dhe s'fiton asgje!!
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

,.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:46 pm

Nje djale i dergon nje leter gjyshi dimrit ku shprej deshiren se deshiron te kete nje moter ose vella!!
Gjyshi dimer ja kthen letren ne te cilen shkruan: Ma dergo mamin..!!Hehe...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:53 pm

Djali;nene afluturojne engjujt Nena;po pse? Djali;kur do te fluturoj sherbtorja jone Nena;pse? Djali;se babi i tha ti je engjull Nena;mos ta nin djali em se neser fluturon kur vjen pun
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:53 pm

DJALI:baba a do te meblesh nje daulle???
BABAI:jo se do te besh shume zhurme?!
DJALI:mos u merzit babi,un do ti bie kur ti do te flesh!!!!
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:54 pm

pse bjondina i vesh brekt e zeza
per te mbajtur zi per virgjinitetin e humbur
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:54 pm

Njëherë na ishte nje burre dhe nuk mund qe te gjente pune.Shkon tek kryetari i komunes dhe i thot:zoteri kryetar une nuk mundem te gjej pune ju lutem a mund qe te me gjeni juve nje pune?Po i thot kryetar Do te te coj te ruash varrezat.Keshtu qe ai burri i papunesuar shkoi qe ti ruan varrezat.kur ka pare qe nuk kishte asnje levizje neper varreza,d.m.th. te gjithe kan qen te vdekur,ka shkuar te kryetari dhe i ka thene:z.Kryetar,te gjithe flenin atje,ndersa vetem une i ruaja.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:55 pm

Ne nje grup nepunesish,kur shefi i tyre ben shaka,qeshin me shume ata qe qe kuptojne se c'thote...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:56 pm

Ne nje grup nepunesish,kur shefi i tyre ben shaka,qeshin me shume ata qe qe kuptojne se c'thote...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:56 pm

ka qen njeher nje plakë dhe ka shku te mjeku,kur te hyn mrena e sheh nje skelet dhe frigohet dhe del menjeher jasht,perseri hyn mrena perseri frigohet prej skeletit dhe del perseri jasht,kur e she mjeku qe po del e po hy mrena i thot hyn oj hall hyn se nuk te ha,plaka ia kthen po qat skeletin mrena kur e hanger
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:57 pm

NJE DIT NE SHKOLL HYRI ARSIMTARI NE KLAS WEQ TE GJITH NZENESIT U QUAN NE KEMBE POR VETEM NJE SU QUA KUR E VETI ARSIMTARI TY STU QOHET HIQ JO AI JA KTHEN PERGJIEN JO MU MU QOHET WEQ KUR HIN ARSIMTARETT AHHAHAHAH
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:58 pm

ishin kon dy malsor edhe po dalin en mal, tu hec i zatetin dy femna te kforit me gjip e kishin bo ndeshje ato,kta dy malsort avyten me i kqyr ato qikat jau bojn o nxerrna bre pej kerrit se spo mujm me dal kta i thojn ju nxerrim veq me ni kusht, me na lan me ju q.. ato pranojn .veq thojn ngjitni qeta kondoma edhe ata i ngjesine i q.. tani. Edhe mas ni kohe ta gjat zateten kta dy shokt malsor edhe ja nisin e rrokin llafin e atyne qikav i thot njoni adin bre qa ju bonum i kemi q.. i kemi tesh a, thot ky po po bre veq qatyne llastikav qa me ba bre a me i majt hala
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:58 pm

VHB

Nje dite nje person po i ankohet komshiut te tij dhe i thote: qeni jot dje mi ka marre kepucet.
Komshiu ja kthen:jo, s'ka mundesi une dje ate(qenin) e pash se erdhi zbathur ne shtepi!!hahhaa...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:59 pm

Kanë qenë njëherë dy shokë dhe këto teksa po kalonin rrugën shohin në trotuar një semafor për këmbësorë!!Keshtuqë ato e shohin ngjyrën e kuqe dhe komentojnë: sa e bukur kjo ngjyra, më pas shfaqet e verdha edhe kjo e bukur qenka thënë këta 2 shokët e me pas e gjelbërta këto komentojnë përsëri kjo qenka më e bukura nga të meparshmet!!E mirë pastaj përsëri shfaqet e kuqja.Hajt ikim tash se e shikuam njëherë këtë-thene 2 shokët!!Hahahahaha....!!
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:59 pm

ishin kan niher dy burra edhe i thot njani ktij shokut tjeter :'- a te ngon ty gruja ja kthen ky po more qysh je...e pyet ky prap e per qka per shembuul te ngon gruja ja kthen:- paj kur i lypi uj te nxeht ma bjen per 2 minuta.. e pyt ky shoku prap - por per qka te vyn ty uji i nxeht ? - ja kthen per mi lar enet ....hahahaha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:59 pm

nje zdrukthtari i bie zilja e tel. alo pergjigjet ky. alo alo - nje ze i shqetesuar, kam nevoje urgjente per ty, vjehrra ime do te hidhet nga dritarja. Me fal po une jam zdrukthtari jo zjarrfikes. pikerisht ju po ju kerkoj sepse nuk po hapet dritarja>>>>>>>>>>>>
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:00 am

ish kanen ramushi anita dhe ruogva.Ramushi dhe anita kishin bere nje dial dhe e quan gjini.Gjini i vogel kishte rar per te fietur .Masi ka ra me fiet erdh Rugova per tia uruar ranushit dialin. Pasi ia uroj lindjen Ramushi i tha Anites:Anita te lutem shploje gjinin per ta par rugova .Rugova mbet i habitur pot te medhaja qe i kish pasen Anita .ia keshtuh perfundon ngjarja:p
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:01 am

Ka qen nje femer lakuriq dhe ka hyre ne nje bar nate,kur hyn brenda kamarieri e shikon pa nderprere syte dhe ajo ia kthen , pse me shikon ashtu apo ske pare asnjehere femer.
Dhe ai ia kthen jo moj ka pare, por po mendohesha se ku i ke furtur parate...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:01 am

nje dit prej ditesh une me ni shok timin dolem me nje fush dhe na pam ne vrim dhi i thash shokut tim hajde e hapim ta shikoj shka ka ne at vrim dhe na fillum tu germu dhe befas ne gur ne form te kokes te njeriut syt i kishte pasur po ato te hapt shum dhe une me shokun tim navruzin donin ta dimnin se qa ehst kjo , dhe na pas ni kohe tu e gudit gurin let aty doli ne bubrrec me sy shum te meshaj sa syt i kish pas te medha, dhe kur e pam at bubrec na at guri filuam ta quanim shpella e sy hapteve dhe na e kemi zbulura at shpell dhje tash e kmi nje zo shum te nal dhe ne kl e kemi ne djal qe i ka syt e mdhaj ai quhet shaban dhe na ato gjeth e ngucim par at zulimin e gurit.ju uros sukses ehde ju te tjeret te zbuloni najsend per te miren e juve ekam ciao ju pershendes..................
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:02 am

Ish kan nje njeri qe kish shit pula edhe tash aj ja shet ni shoku te vet nje pul edhe e len aj njeri te nesermen me ardh me mar pulen edhe kur shkon ky burri ne pun vjen aj shoku me mar pulen edhe del ajo gruja me ja dhan pulen hin ne koqak edhe i jet kryet mmrena .......edhe kur vjen burri prej pune i thot a ke ma mar pulen i thot po , e vet sa ja shite o thot 10$ ehuu pos ta paska rras po une te kam than 20$ i thot ma rrasi masi ma nxani kryet ne koqak :P:P
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:02 am

U kan Gjermani,Amerikani dhe Shqiptari edhe i kan que ne nje kopsht zologjik edhe tash kush mundet me nejt me nje majmun 10 minuta ne kafaz e ka nje sherblim shum te madh , hini Gjermani nejti 3 minuta,hini Amerikani nejti 6,Hini Sqiptari nejti 2 veq kur dul majmuni edhe tha jo be nuk rrihet me Shqiptar :P:P
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humoristike!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi