Humoristike!

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtë

Humoristike!

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:56 pm

Ne nje aeroplan ishin Slobi, Jelcini dhe Klintoni, dhe aeroplani kishte defekt, por kta kishin vech nje parashut!
Klintoni "-cka te bejme?"
Slobi -"te votojme"
- Ata votuan dhe Slobi e muar parashutin dhe kercej nga aeroplani!
Jelcini e pranoj fatin por nuk e kishte te qare dhe e pyet Klintonin;" mir se fitoi ai , por nuk e kam te qarte se si fitoi 67 vota!!!"
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

!

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:57 pm

ish kan ni qik tu dhi en mal ni djal aty ne mal ish kan tu e lyp qenin e vet qeni i djalit e kish pas emrin t'apash...edhe ky tu e thirr qenin e vet e nivi qik e u qu edhe i tha qak ki bre ku ma pave ....huahauhauauhauua
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:57 pm

u shku njoni en qebabtore edhe i ka thon 1 me 5 ja ka pru kamajeri edhe tu e honger samunin i del kimja edhe i thot oo shef paja niher qitu kjoo sosht en rregell shefi i thot shka u bo qemer se em dull kimja ja bonn shefii brravoo osht loj shperblysee kamajer birja ni kokakoll
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

!

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:57 pm

Me the shtrihu!!
U shriva..
Me the hape!!
E hapa..
Mua me dhimbti dhe bertita..
Ishte hera e par qe..
Nxorra dhembin.. Haha:-
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:57 pm

Nka qen ni her dy cifte dhe kan shku me pushime,njeri cift kan ken normal kurse i dyti kan ken shkurtabiqa, dhomat i kan pas afer, kur ka ardh mbramja buri(tek cifti normal) ja ka lyp grus ajo i ka than jam e lodhme,buri nuk ka flejt dhe ka nigju ca zana nga dhoma tjeter duke bere opa opa, keshtu ka nodh edhe naten tjeter, neser ne mengjes buri i thot shkrtabiqit: ju u kenaqet un dy net ja lyp grus ajo sma jep, shkrtabiqi i thot: cfar te kenaqme ore ne smundeshim me hy ne krevat.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:57 pm

nese vdes mos ma ben varrin te dera xhamis,se nuk kam vdek as prej dashuris,e as prej alltis,por ma beni varrin te dera e ahritse kam vdek prej shkelmit kalit ........:-))
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:58 pm

ish kan ni hoxh edhe i kish pa qi kret grat e katunit edhe ni dit e kish qi ni gru ajo gruaja i thot mare hoxh esht nifar efa mus e ka tmadh edhe hoxha thot me veti kur vdes musa pa ja prej tybe se la edhe vdes musa shkon hoxha me la edhe ja pren karin edhe e merr e shtin nxhep kur shkon te shpija e qet permbi tavolin kur e sheh gruja e hoxhes thot kuku ti njeri kari EFES MUS dee thot hoxha i kam qi kret grat e katunit sekam ba men qe ma qin edhe mu dikush ..
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:58 pm

ish kon hasa edeh vasa i tha hasa vaeses, vas qu shko blej buk edhe vasa niset em ble buk hasa ksih harru me i thon blej edhe sogjuk i merr vogletat e i thot vas blej edhe sogjuk hehe!
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:58 pm

kishte qen njeher nje lepur edhe ai po dilte nga kafeneja edhe ishte i dehur kur papritur i doli perpara nje ujk i madh kur ai deshi ta hante doli edhe nje ujk tjeter te dy donin ta hanin lepurin e gjor kur ata filluan te ndesheshin per lepurin kur me von ata mbyten njeri tjetrin kur lepuri u zgjua ne mengjes pa te dy ujqerit e ngordhur dhe tha qe nuk do te pi me sepse do te bej edhe me shum marrezira
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:58 pm

u kan hasa e hysa nje nat jo po nje ditu shtyjshin cili i kena rrypat ma te mir hasa i tha hyses ja kom dhan babes me shku ne pazar se nuk i rishin pantollat veshun e hysa i tha hases une e kam lidh qenin se po mi han pulat auhauahuaauhauah tung e bafshi nga hasa edhe hysa ahuauhauuahhauhuauhaha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:59 pm

marigona tue qendis flamurin me sorre ka shperthy gishtin me gjilper.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:59 pm

Shtyhen 3 shok kush e ka nanen ma t'trash..

I 1: Per nonen tem ska shtrat,asni shtrat se nxen,qaq e trash osht..

I 2: Ihh sen shtrati,nanen tem as dera se nxen,se shum osht e trash..

I 3: Ja pata qu nanes tem brekt e brendshme mi ja pastru n'pastrim kimik,edhe aj tipi qe punon aty,mtha : MFAL DOST PO SLAJM PARASHUTA KTU.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 10:59 pm

U shtyjshin tha amerikani, gjermani edhe shiptari KUSH E KA BABEN MA T'VOGEL
Amerikani : Baba jem osht veq 50 cm
Gjermani : Baba jem o 25 cm
Shiptar : Baba jem o QAQ I VOGEL, SA QE EDHE DREDHZAT ME SHKALLE I MRRIN
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:00 pm

jon kon ni her gjermani italiani dhe shqiptari ne nje pishin edhe kta e bojn se kush do hudhet ma bukur ne uj dhe kush de nxjere ma pak pika jasht. hudhet gjermani nxjer 3 pika jasht, hudhet italiani 2 pika, hudhet shqiptari 0 (dmth asni pik hiq). hudhen apet dhe gjermani 2 pika kurse italiani 1 dhe shqiptari perseri asnjo. komentatori thot: i lutna shqiptarit le te hudhet ne uj e jo ne beton
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:00 pm

Kan hi Hasa e Hysa me vjedh me ni shpi
edhe tu vjedh bojn zhurm qohet pronari
ja nis mi njek,
kta e qelin deren ja nisin me ik
ky pronari pisket: NALUUU OO BIRI KURVES
Hasa nalet
hysa ja bon ec ma qa u nale
Hasa i thot : IK TI SE MU M NJOFTI
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:00 pm

Hasa e vet Hysen
Sa bojn 1+1?
Hysa ja kthen 2
Hasa: Pak bre nonen
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:01 pm

jan kon tu lu futboll buburrecat me elefantat edhe buburrecat kan fitu edhe nfund trajneri i elefantav i veti elefantat pse hupt bre edhe kapiteni i elefantav ia kthen po kta po shtyshin shum bre
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:01 pm

ka qen nje bur dh enje grua gruaja nje dit e qon ne shitore burrin qe te blej shtat vez per te ber tort mirpo ku rburri shkon te blej vez nuk ka7 por ka3dhe ja con gruas 3 vez kur gruaja eshef ja ben po cte bej me tre vez un burri ja kthen un me 2vez kam ber shtat fmi e ti me tre vez sun bejsh nje torrt he
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:01 pm

kan qen zeroja(0) dhe tetshi(8),e sheh zerija tetshin e thot shifne se si e ka ndu rrypin ne mes
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:01 pm

PROPOZIMI EJ VAJZ PRIT NJE MINUT MOS KUJTO SE JAM HAJDUT VELLAIN E KAM SKAFIST VET JAM XHEPIST KAM NJE VILE ME 3 KATE RRETH E RROTULL ME PALLATE KAM EDHE NJE LIMUZIN POR NUK KAM LEK TI HEDH BENZIN QE TE TE THEM TY JAM DJAL I VETEM PO NUK BESOVE PYET VELLAIN TJETER O JETA IME O YLLI I BOTES KUR TE MENDOJ TY HARROJ TI HEDH BAR LOPES
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hhh

Mesazh nga floroS prej Mon Jun 29, 2009 11:05 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:11 pm

Ish kon nje fshatare edhe kish dal me ni djale te qytetit edhe kan ngrene dark kur ne fund aj djali i tha kamarjerit pi pru do rrmojsa edhe ajo e ka honger edhe aj djali e ka vet a te pelqej darka i ka thon fshatarja krejt mire veq ne fund qikjo ma prishi..Edhe kan dal kur kan hyn ne veure i ka thon djali a ta lshoj klimen i ka thon jo se veq MahmuT FeratiN e ngoj.... Hahahha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:12 pm

jon kon njeher njo morran, nje zhugan edhe nje qyrran edhe ata nuk e dishin qka me bo edhe zhugani thon i ka pas gjyshi jem do pandolla e her i ngrehke te nalt e her te posht tjetri thon aiiiiiiiii thot morrani me pa ti mamin tem e ka pas ni kapele e her e sillke anej e her knej i i treti qyrrani i thot edhe ti po rren edhe ti po rreen se nuk e dike qysh me i fshi qyrrat hehehhehehhe
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:12 pm

u kon ni gru edhe e ka pas ni qen me emrin moda edhe ajo u kon tu bo dush e e ka pa qe i ka hup qeni e u dal qashtu deshun edhe e ka thirr qenin moda moda moda.. edhe gazetaret kan mndu qe u dal moda qashtu edhe e kan fotografu hehehhe
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:12 pm

u kon 1 bjondin edhe 1 zeshkane ajo bjondina e ka pas ni pasqyre edhe ka thon qyre sa mir jom dal ne foto e kur e ka marr zeshkanja ka thon valla shum keq koke dal hahahhhahahahahhahkakak
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humoristike!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi