Arbora më e votuara në internet

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Arbora më e votuara në internet

17 vjeçarja nga Mitrovica, Arbora Rrecaj, është vajza më e votuar ‘online’ për të fituar çmimin Miss Shqipëria 2009, shkruan revista "Albaniac".

Sipas anketës që gjendet në faqen MissShqiperia.com, Arbora ka rrëmbyer 1322 vota, ndërsa pas saj renditen Ertemiona Mejdani (1016), Sandra Dervishi (873), Lolita Ndoci (757 ) dhe Violeta Lolgjuraj (732), të cilat e mbyllin top-pesëshin.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi