"Për ty dridhem" klipi i ri i Afërditës

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

"Për ty dridhem" klipi i ri i Afërditës
Pas lansimit të klipit të saj të parë “Nëse je burrë”, për një periudhë shumë të shkurtër kohore, Afërdita Dreshaj, ka lansuar edhe videoklipin e dytë duke lënë përshtypjen se e ka marrë me seriozitet këngën.

Kënga e radhës mban titullin “Për ty dridhem”, ndërsa stili i muzikës dhe videoklipi janë vazhdimësi e këngës së parë.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi