Rossi, cmimi i kartonit 28 milione euro

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Rossi, cmimi i kartonit 28 milione euro
Giuseppe Rossi, sulmuesi italian i Villareal qe po ndiqet me kujdes nga shume klube te Serie A, vlen 28 milione euro.

Kete e ben te ditur agjenti i sulmuesit te lindur ne SHBA, Federico Pastorello. “Nuk e di nese Juventus eshte i interesuar ta bleje per nje shume te tille lojtarin”, ka theksuar ai, duke shtuar gjithashtu se klubi spanjoll ka per qellim ta zgjase edhe me tej kontraten me lojtarin e kombetares italiane.

“Kemi marre tre oferta te rendesishme nga klube te mesme dhe te medha, mes te cilave edhe nje italiane”, shton agjenti ne nje interviste per radio “Kiss Kiss”. Ne perfundim te intervistes ai ka shtuar se nese Rossi do largohet nga Villareal, ai do ta beje kete vetem per te luajtur ne nje skuader ku mund te fitoje gjithcka.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 26
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi