Benitez: Nënshkrova për tifozët dhe familjen time

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Benitez: Nënshkrova për tifozët dhe familjen time


Rafa Benitez ka nënshkruar kontratë të re pesëvjeçare me Liverpoolin, ndërsa ka njoftuar se rol kryesor në vendimin e tij ka pasur familja dhe tifozët.

“Jam shumë i lumtur për vete, për familjen time dhe shpresoj që tifozët të jenë të lumtur”.

“Ishte një vendim shumë i lehtë për mua, sepse është i vetmi klub me të cilin dëshiroja të mbetem”, ka thënë Benitez për “The Liverpool Echo”.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi