“Fox News”: Jackson nuk ka vdekur nga ataku kardiak

Shko poshtë

“Fox News”: Jackson nuk ka vdekur nga ataku kardiak

Mesazh nga mendy prej Sun Jun 28, 2009 12:56 pmShtohen misteret dhe dyshimet rreth shkaqeve te vdekjes se Michael Jackson.

“Vdekja ne moshen 50 vjecare e Michael Jackson nuk ka ardhur nga nje atak kardiak por nga kombinimi i barnave farmaceutike qe merrte, te cilat kane detyruar zemren e popstarit te pushoje ose mosfurnizimin e mushkerive me oksigjen”, deklaron televizioni amerikan “Fox News”.

Perpara “Fox News” edhe tabloidi anglez “The Sun” hodhi idene e nje vdekje te shkaktuar nga abuzimi me barnat farmaceutike qe merrte Jackson, mes te cileve edhe tre antidote qe nuk duhej te konsumoheshin asnjehere bashke.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi