Gjendet mjeku i Michael Jackson

Shko poshtë

Gjendet mjeku i Michael Jackson

Mesazh nga mendy prej Sun Jun 28, 2009 12:51 pmPolicia e Los Angeles arriti te kontaktoje me kardiologun dhe mjekun personal te Michael Jackson.

Conrad Murray u "zhuk" pak ore pas vdekjes se yllit te muzikes pop dhe ka mundesi qe ai te ndodhej ne shtepine e Michael, ne momentin tragjik.

Autoritetet konfirmojne se kane folur dy here me mjekun dhe se do ta marrin ne pyetje serish, pavaresisht se ai nuk eshte "i dyshuar".

"Mendojme se Murray po bashkepunon dhe se do te na ndihmoje per te zbuluar te verteten rreth kesaj ceshtjeje", tha numri dy i policise se Los Angeles.

Makina e doktorit nderkohe eshte sekuestruar nga policia, per te pare se nese aty ka te dhena apo ilace qe mund te hedhin drite mbi ngjarjen.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi