Kluivert ëndërron të drejtojë Barcelonën

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Kluivert ëndërron të drejtojë Barcelonën

Nëse Pep Guardiola ndonjëherë do të mendojë të largohet nga stoli i nxehtë i Barcelonës, ekipi spanjoll duket se ka një zgjidhje tjetër, edhe një ish-lojtar të etur të marrë stolin e menaxherit.
Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe ish-bashkëlojtar i Guardiolës, Patrick Kluivert, ka thënë se ai një ditë shpreson të rikthehet në klub si menaxher i klubit.

“Pep është shok shpirti. Ai gjithmonë më ka inkurajuar dhe shpresoj se do të kem të njëjtin sukses si ai një ditë. Ëndrra ime është të drejtoj Barcelonën”, ka thënë Kluivert.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi