Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë

Shko poshtë

Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë

Mesazh nga floroS prej Sun Jun 28, 2009 2:17 am


Një kinez dyvjeçar është djaloshi më i vogël në botë i cili pi duhan, e krejt kjo “falë” babës së tij i cili personalisht e ka mësuar si ta ndezë cigaren.

Dyvjeçari Tong Liangliang ka lindur me herni testikulare, e duke marrë parasysh se është tepër i ri për operacion, baba i tij e ka mësuar të pi duhan për t’i përballuar dhimbjet më lehtë.

Baba nuk ka qenë i vetëdijshëm për vesin që ia ka imponuar djalit të tij, derisa çuni nuk ka filluar të pi çdo ditë e më shumë duhan. Tong tani pi një paketë cigare në ditë, e kur t’i harxhohen cigaret, djaloshi shtrihet në dysheme dhe fillon të bërtas, njoftojnë agjencitë.

Edhe pse Tong është duhanpirësi më i ri në botë, ai nuk do të kategorizohet në Librin e Rekordeve Guinness sepse ata refuzojnë promovimin e çfarëdo veseve të dëmshme për njeriun.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

:D

Mesazh nga mendy prej Sun Jun 28, 2009 12:43 pm

Good
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi