Stefani mohon plasaritjet në No Doubt

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Stefani mohon plasaritjet në No Doubt

Liderja e grupit No Doubt, Gwen Stefani, ka hedhur poshtë thashethemet se ribashkimi i grupit është shoqëruar me tensione në mes të anëtarëve të bendit.

Bendi së fundi filloi turneun e ri, duke i dhënë fund zbrazëtirës pesëvjeçare, gjatë të cilës Stefani editoi dy solo albume, punoi në linjën e saj të modës L.A.M.B. dhe mirëpriti dy fëmijët Kingston, trevjeçar, dhe Zuma, 10-muajsh, me burrin Gavin Rossdale.

“Çdokush mendon se këtu ka tension, pasi unë u ndava nga bendi dhe tash të gjithë janë xheloz në mua. Mund të ketë mosmarrëveshje të vogla, por ato janë sa i takon këngës dhe shumë pak për ribashkimin”, ka thënë Stefani.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi