Bullock pëlqen trupin e saj

 :: News.... :: Show Biz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Bullock pëlqen trupin e saj

Aktorja Sandra Bullock është e kënaqur me trupin e saj, edhe me barkun e saj të varur.

44-vjeçarja, e cila është aktuale me filmin e fundit “The Proposal”, thotë se një bark lehtësisht i rritur është shumë seksi, dhe e përdor këtë si arsyetim për të mos shkuar në palestër.

“Mendoj, ‘O Zot, duhet të humb peshë, të mund ta vesh këtë’. Por po ashtu mendoj, ‘Nuk kam qenë në palestër tashmë një vit. A dua të shkoj? Jo’. Në një aspekt do të filloj të vrapoj sërish dhe do të arrij atje. Por, ka diçka seksi edhe në bark. Jo shumë i madh, por një plënc i vogël. Më pëlqen”, ka thënë aktorja.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 24
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi