DiCaprio mundohet të ‘kapë’ dy bukuroshe

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

DiCaprio mundohet të ‘kapë’ dy bukuroshe

Aktori Leonardo DiCaprio është parë duke flirtuar me dy vajza, shkruan ueb faqja, Perez Hilton, por duke kërkuar shumë ka mbetur pa asgjë.

Ylli i filmit “Revolutionary Road”, i cili së fundi u raportua se është ndarë nga e dashura e tij supermodelja Bar Rafaeli, kishte kaluar një natë argëtuese me miq në një klub nate në Hollywood, ku kishte rënë në kontakt me dy bukuroshe misterioze.

Aktori raportohet se kishte dashur shpejtojë procesin duke i marrë të dyja vajzat në shoqërim, por kishte prishur gjithçka.

“Ai kishte rojën e tij të sigurimit në krah dhe shoqëruesin, derisa zgjodhi vetë disa vajza me të cilat lejoi të kontaktojë. Ai dëshironte të përshpejtojë gjërat më tepër, donte t’i marrë të dyja së bashku, andaj e prishi të tërën”, ka thënë burimi.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi