Bierhoff: Dzeko lojtar i duhur për Milanin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26062009

Mesazh 

Bierhoff: Dzeko lojtar i duhur për Milanin
Ylli i dikurshëm i Milanit, Oliver Bierhoff, thotë se sulmuesi i Wolfsburgut, Edin Dzeko, është njeriu i duhur për Milanin.

Rossonerët janë të interesuar për ta transferuar sulmuesin boshnjak, mirëpo kampioni gjerman deri më tani ka refuzuar të heqë dorë nga sulmuesi, porse mësohet se për ta shitur Dzekon, Wolfsburgu do të kërkojë së paku 30 milionë euro.

“Dzeko ka shënuar shumë gola dhe ai mund të jetë i suksesshëm. Ai është një djalosh i qetë dhe i këndshëm. Ai nuk ka emër, mirëpo i përshtatet gjendjes aktuale ekonomike të Milanit”, ka thënë Bierhoff për “La Gazzetta dello Sport”.
avatar
bujo
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 63
Registration date : 20/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi