I dashuri i Madonna-s fotografohet me modelen braziliane

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

I dashuri i Madonna-s fotografohet me modelen braziliane


I dashuri 22 vjecar i Madonna-s, braziliani Jesus Luz eshte fotografuar i shoqeruar me modelen 31 vjecare Luciana Costa ne nje party ne Rio de Janeiro.

Fotografite jane publikuar ne tabloidin britanik "The Sun" me titull “Oh Jezus cfare po ben?”. Menjehere pas publikimit te fotove ka reaguar modelja braziliane, e cila eshte shprehur se mes saj dhe 22 vjecarit ka vetem miqesi. Nderkohe, sipas nje personi te pranishem ne party, Jesus ishte ne qender te vemendjes dhe shume femra kane dashur te kercejne me te.

Fotot e kane kapur te dashurin e mbretereshes se pop-it ne disa sjellje intime me mikeshen e tij, duke i lene pak arsye per t’u justifikuar para Madonna-s. Menjehere pas divorcit mes kengetares dhe bashkeshortit te saj Guy Ritchie, Madonna nisi historine te modelin brazilian, me te cilin u njoh gjate nje party ne Brazil.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi