Burdisso: Nuk dua të largohem nga Interi

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

25062009

Mesazh 

Burdisso: Nuk dua të largohem nga Interi


Mbrojtësi i Interit, Nicolas Burdisso, ka hedhur poshtë spekulimet të cilat e lidhin atë me një kalim në Chelsea.

Mediat shkruajnë se 28-vjeçari mund të transferohet në Stamford Bridge si pjesë e marrëveshjes në të cilën portugezët Deco dhe Ricardo Carvalho do të lëvizin në anën e kundërt.

“Kam biseduar me Mourinhon dhe ai më ka thënë se është i kënaqur me mua dhe se kam edhe shumë për t’i dhënë Interit. Raporti im me Mourinhon është i shkëlqyeshëm dhe shpresoj se do të mbetet i tillë edhe në të ardhmen”, ka thënë Burdiso.

“Kam mësuar shumë gjëra nga ai. Sezoni i kaluar ishte i shkëlqyeshëm dhe pozitiv dhe unë do të doja të mbetem në Inter. Nuk kam synim ta ndërroj ekipin”, ka përfunduar argjentinasi.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi