Pershendetje nga AlbaGan.

Shko poshtë

Pershendetje nga AlbaGan.

Mesazh nga AlbaGan prej Thu Jun 25, 2009 8:48 pm

Mirsejugjeta Albanian Cyper's,

Un jam AlbaGan dhe jam 19 Vjec,
Une banoj ne Belgjike,
dhe shpresoj ta kalojm sa ma mir ktu sebashku.

btw : e gezofshi forumin dhe Urime.

Thanks
avatar
AlbaGan

Numri i postimeve : 2
Age : 27
Location : Ne parajs
Registration date : 25/06/2009

http://www.myspace.com/ataproductionz

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Welcome

Mesazh nga floroS prej Thu Jun 25, 2009 8:54 pm

Welcome AlbaGan .

Shpresoj qe do te kalojme mire se bashku . Enjoy Wink
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje

Mesazh nga amir prej Thu Jun 25, 2009 9:27 pm

Pershendetje Albagan Very Happy Shpresojm te ja kalojm mir se bashku...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

:D

Mesazh nga mendy prej Sun Jun 28, 2009 12:41 pm

Welcome AlbaGan ....
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga AlbaGan.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi