Reese Witherspoon, aktorja drejt marteses se dyte

 :: News.... :: Show Biz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Reese Witherspoon, aktorja drejt marteses se dyte
Reese Witherspoon dhe Jake Gyllenhaal mund te shkojne shume shpejt drejt altarit per te finalizuar dashurine e tyre.

Sekreti eshte zbuluar gjate punes per disa fotografi qe aktorja duhej te bente. Te pranishmit ne stafin organizativ kane vene re nje unaze ne gishtin e Witherspoon, e cila eshte munduar ta fsheshe edhe pse gjithcka u mor vesh.

Por thashethemet datojne pak kohe me pare kur Jake dhe Reese jane pare ne nje dyqan bizhuterish ne New York ku qendruan per rreth 4 ore. 32 vjecarja Reese Witherspoon ka nje vajze 9 vjecare me emrin Ava dhe nje djale 5 vjecar te quajtur Deacon nga martesa e pare me kolegun Ryan Phillippe.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi