...detyre...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

...detyre...

Mesazh nga donbeco prej Wed May 20, 2009 8:27 pm

Gjeni numrin me te vogel natyrore ashtu qe gjat pjestimit me numrat
5,6,7,8,9 dhe 10 jep mbetjen 3.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 23
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi