Shkaku i ndarjes se Aniston, nje femije

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Shkaku i ndarjes se Aniston, nje femije
Fundi i lidhjes se dashurise mes aktores Jennifer Aniston me John Mayer, mund te kete ardhur nga deshira e saj per te krijuar familje dhe per te pasur femije.

Mayer duket se ka qene i interesuar vetem per muziken, sipas disa gazetave nderkombetare. "Jennifer kerkonte te behej nene, ndersa John nuk deshironte te behej baba. Kjo i dha fund historise se tyre”, tha nje burim per revisten “OK!”.

Megjithate, cifti vazhdon te kete raporte te mira. Aniston 41 vjec nuk ka edhe shume kohe per t’u menduar, por ishi i saj 31-vjecar, ka edhe vite per t’iu kushtuar vetem karrieres.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi