A keni bere ndonje cmenduri ne dashuri

Shko poshtë

A keni bere ndonje cmenduri ne dashuri

Mesazh nga amir prej Mon May 18, 2009 9:03 pmCila eshte cmenduria me e madhe qe keni bere per dashurin?
Cili ka qen rezultati i asaj cmendurie qe e keni bere? dhe
A do a kishit perseritur te njejten gje nese ktheheni mbas, ose si do te vepronit?


Tregoni nje, po nese keni bere me shum cmendurira ateher tregoni aq sa doni.
Femrat kan perparesi te kjo teme, se cdo her paraqiten viktima ne dashuri
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi