Jolie- nëna më seksi

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Jolie- nëna më seksi
Angelina Jolie është nëna më seksi në botën e shoubizit sipas një sondazhi të ri të realizuar online.

Nëna e gjashtë fëmijëve ka kryesuar (me 29%) një ekspertizë të realizuar nga faqja MSN.co.uk, e cila kishte për qëllim të zbulonte nënën më seksi në Hollywood.

Halle Berry dhe Reese Witherspoon ndanë vendin e dytë, përpara Kate Winslet, Jennifer Garner, Katie Holmes, Gwyneth Paltrow dhe Cate Blanchett.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi