Babai i Kaka: Nuk ka firmosur me Real Madrid

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

17052009

Mesazh 

Babai i Kaka: Nuk ka firmosur me Real Madrid
Shtypi spanjoll eshte i bindur se Kaka do te luaje vitin e ardhshem me Real Madrid, por babai i futbollistit pergenjeshtron marreveshjet me klubin madrilen.

“Nuk ka asnje marreveshje me Real Madrid”, eshte shprehur Bosco Leite ne web site-n e Milan, duke hedhur poshte lajmet ne media se lojtari ka firmosur marreveshjen me klubin spanjoll.

“Kaka eshte i perqendruar tek ndeshjet e fundit te sezonit dhe eshte shume i lidhur me Milan”, eshte shprehur i ati i brazilianit, njekohesisht menaxher i tij.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi