Carrick dëshiron që Tevez të mbetet në Untied

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

15052009

Mesazh 

Carrick dëshiron që Tevez të mbetet në Untied
Michael Carrick shpreson për një zgjidhje të suksesshme të negociatave rreth kontratës së Carlos Tevez me Manchester United.

Disa minuta pasi Sir Alex Ferguson tha se sulmuesit i ishte ofruar një kontratë për të qëndruar në Old Trafford, këshilltari i Tevez, Kia Joorabchian, tha se kjo nuk kishte ndodhur.

“Duam ta mbajmë ekipin të bashkuar sa më shumë që mundemi. Është mrekulli këtu dhe ne ende nuk kemi arritur në majë, andaj do të ishte mirë të qëndronim së bashku. Carlos është një lojtar i klasit dhe fansat e duan atë po ashtu”, ka thënë anglezi.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi