Gjinjtë më të mëdhenj në botë

Shko poshtë

14052009

Mesazh 

Gjinjtë më të mëdhenj në botë


Norma Stitz pranon se ka probleme të mëdha me njohjen e meshkujve sepse ata pandërprerë i ngulin sytë në gjinjtë e saj gjigant, me peshë prej pothuajse 20 kilogramësh.

"Kur të njoh një mashkull, kam dëshirë të interesohet për mua, e jo për ‘ci...’ e mia", ka thënë Stitz.

Gjinjtë e saj, të cilat kanë diametër prej 170 centimetrash, edhe zyrtarisht janë regjistruar në Librin e rekordeve Guinness.

Me prejardhje nga Atlanta, Norma thotë: "Njerëzit më pyesin pse nuk i zvogëloj, e pse do t’i kisha zvogëluar kur më ofrojnë një jetë kaq të mrekullueshme".

"Tanimë kam marrë oferta të shumë stacioneve televizioneve të mëdha botërore që të shkoj dhe t’i shfaq”, ka përfunduar ajo.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi