Kompania koreane Sky lanson celularin Hommage

Shko poshtë

Kompania koreane Sky lanson celularin Hommage

Mesazh nga floroS prej Thu May 14, 2009 9:22 pmPër disa Hommage i ri është vetëm edhe një telefon celular i rrëshqitës i radhës por kompaninë koreane Sky ai është gjithçka. Me lansimin e tij kompania shënon solemnisht 10-vjetorin e punës.
Hommage ka karakteristika bukur të rëndomta të klasës së celularëve të cilës i takon. Interesante janë 112 drita LED në panelin e përparmë të cilat gjatë përdorimit të telefonit ndriçojnë në forma të ndryshme.


Sky ka ofruar edhe tri variante të ngjyrave të telefonit: të zezë, të bardhë dhe rozë dhe një çmim të vetëm, atë prej 400 dollarësh amerikanë.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi